Online marketing – czas start

flowerbed.pl animacja 3d Wszystko o infoliniach

Niewątpliwie najbardziej emocjonującym momentem nowej działalności jest jej pierwszy dzień otwarcia. Tylko niestety, jak się często okazuje nie jest to jednak szczęśliwy dzień, gdy nie przyniósł żadnego zainteresowania, nie mówiąc już o nawet najmniejszym zysku. Wina nie leży w tym, że nasz biznes jest zbędny, tylko wynika ze złej strategii marketingowej, a właściwie jej zupełnego braku.

Nie raz mieliśmy okazje spotkać się z bilbordem, który zapowiadał coś nowego, tajemniczego, ale nie można było od razu domyślić się o co chodzi. Dopiero po kilku dniach następny etap reklamy pokazywał całe jej zamierzenie. W ten sposób wiele osób od razu zainteresowało się produktem, usługą, czy nową firmą.

Właśnie to jest pierwszy najważniejszy krok marketingu, który w Europie opanował całkowicie internetowe serwisy. Nowe firmy przekazują za ich pośrednictwem informacje o zbliżającym się otwarciu, nowej firmy. W ten sposób zapraszamy nie tyle do kupienia, ale do odwiedzenia na przykład naszego sklepu, a klient z ciekawości na pewno sprawdzi, co mamy do zaoferowania.