Zasięg i działanie Google AdWords

kredyty.oszczędzanie.net.pl Naklejki o dowolnym kształcie https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/17-naklejki-o-dowolnym-ksztalcie Drukarnia

Tak, jak wspomniano program Google AdWords to doskonały sposób na dotarcie do określonej grupy, dlaczego do takiej? Ponieważ twoja reklama zostaje wyświetlona na ekranie, tylko wtedy, gdy użytkownik wyszukuje produkty wykorzystując do tego słowa kluczowe.

Wobec tego twoja promocja biura rachunkowego, zapewne nie zostanie wyróżniona, gdy klient szuka wakacji w egzotycznych krajach.

Owszem dobrze by było dotrzeć do wszystkich, ale przypomnij sobie ile razy spojrzałeś na reklamę, czegoś co ciebie nie interesuje? Zero, no właśnie i tu jest największa tajemnica sukcesu.

Reklama według AdWords jest skuteczna, jeżeli są w stanie zauważyć ją ci, którym najbardziej zależy na danym produkcie.

Wiele krajów europejskich doskonale zdaje sobie z tego sprawę, a my Polacy musimy sobie to uzmysłowić, jeżeli nasza oferta ma zostać zauważona powiedzmy przez klienta z Hiszpanii.

Drugą bardzo ważną kwestią jest możliwość zastosowania reklamy lokalnej, która będzie miała zasięg tylko w naszej okolicy.